salloni i mobile "LEJLA-A"  
 
  Tv Komoda 07/03/2015 10:34am (UTC)
   
 
New Model 1


New Model 2


4-2601


102-2500


9905


8869


New 1535#


New 303#


New 302#New 112#


Extensive


Giorno


Isabella


Solare


Vega


Vollare


Wave
Comments on this page:
Comment posted by Egzon Veliu( egzonveliu1gmail.com ), 08/19/2014, 8:52 pm:
Pershendetje,deshta me dit sa kushton komoda Solare flm.

Comment posted by oreo 5s( lejla-a.page.tlgmail.com ), 11/21/2013, 3:53 pm:
We most recently experienced my 1st couple of oreo 5s. I like them they've been sooooo hot. I have never gotten to make these folks a good deal because the right way to too model,nevertheless i are unable to wait till them will become amazing.

Comment posted by Petrit( xhokli9gmail.com ), 06/29/2013, 9:15 am:
Tung shoku a bon mem tregu sa e ka qmimin e fundit kjo komoda Wave si dhe qfar dimensione ka.

Comment posted by jetmir( jetmiri007hotmail.com ), 05/10/2013, 8:08 pm:
Pershendetje, desha te ju pyes se sa kushtojne keto dy modele te komodave;Giorno dhe Solare, flm per mirkuptim, Jetmir Ilazi FerizajAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your Message:

 
  Salloni i Mobileve "LEJLA-A"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kerkese konstante e nje ekuilibri perfekt midis formave materialeve dhe ngjyrave me deshiren per te kenaqur cdo nevoje mobilimi, nepermjet propozimeve ne gjendje per te optimizuar raportin cilesi-cmim: kjo eshte
"LEJLA-A", me dizajn te gershetuara Italiane,Turke etc me afer teje. Linja harmonioze,te verteta, te thjeshta ose sharmin e perjetshem te klasikes: zgjidhe ti boten tende dhe pretendo maksimumin ne cilesi dhe leverdi. "LEJLA-A" po te pret.
  Advertisement
Today, there have been 89 visitors (3422 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=